2017. augusztus 15.

Állásajánlat - OSS menedzser

OSS menedzsert keresünk

A VPE Kft. budapesti munkavégzéssel OSS-menedzser munkakörbe keres munkatársat azonnali munkakezdéssel.

Feladatok:

-   menetvonal- és szolgáltatás igénylésekhez, valamint vágányzárakhoz kapcsolódó kapacitás-elosztási tevékenység végzése,

-   menetvonal-igénylésekhez kapcsolódó egyeztetések, folyamatos kapcsolattartás a magyarországi pályahálózat-működtetőkkel, vasútvállalatokkal, nemzetközi OSS-szolgálattal,

-   menetvonal- és szolgáltatás igények kezelése előre nem látott vágányzárak, vasúti pályaelzárás, egyéb vis major okok bekövetkezése esetén,

-   partner szervezetek és a hozzáférésre jogosultak törzsadatainak naprakész nyilvántartása,

-   részvétel a kapacitás-elosztást támogató informatikai rendszer továbbfejlesztésében, tesztelésében,

-   részvétel a kapacitás-elosztási tevékenységhez kapcsolódó szabályzatok naprakészségi módosításaiban,

-   részvétel a vezetői információs rendszer számára történő adatgyűjtésben.

A munkakör betöltéséhez követelmény:

·         felsőfokú végzettség (közlekedésmérnöki végzettség előny)

·         angol nyelv középszintű ismerete

·         felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek (Word, Excel, Power Point stb.)

·         monotonitást is tűrő, precíz személyiség

·         folyamatszemléletű gondolkodásmód

·         vasúti területen szerzett tapasztalat

A követelményeknek való megfelelés a felvételi eljárás során tesztelésre kerül.

Előnyt jelent:

·         további idegen nyelv(ek) ismerete

A munkakörhöz kapcsolódó további információk elérhetőek a társaság http://www.vpe.hu/ honlapján található Szervezeti és Működési Szabályzatban.

A jelentkezéshez szükséges magyar nyelvű önéletrajzot, valamint a magyar nyelvű motivációs levelet 2017. augusztus 30-ig a vpe@vpe.hu címen lehet benyújtani.